– Test – İçerik Resim – Ameliyatsiz Yüz Germe Ve Ameliyatsiz Profiloplasti (Profil Estetiği)

Ameliyatsiz Yüz Germe Ve Ameliyatsiz Profiloplasti (Profil Estetiği)

20 li yaşlarda sonra yağ pedlerimiz küçülüp yer çekimine yenik düşerken, cildimiz de kollajen, elastin, hyalüronik asit gibi yapı taşlarının azalmasıyla kalitesini kaybediyor. Siz aynaya baktığınızda derinizin incelip sarktığını, ince kırışıklıklarınızın arttığını farkederek bize başvuruyorsunuz. Biz de sizin en dinç ve dinamik halinizi korumak, yüzünüzün daha kaliteli ve yüksekte ve daha gergin duruşunu size yeniden kazandırmak için bazı işlemler yapıyoruz.

Bunların başında ameliyatsız yüz germe ve ameliyatsız profiloplasti (ameliyatsız profil estetiği) gelmekte. Bunu sıvı yüz germe olarak da duyuyoruz. Artık yüzümüzün hem karşıdan hem de yandan bakıldığındaki resminin (profil resminin) güzel olması beklentisindeyiz. Botoks dolgu ve mezoterapilerle hem yüzünüzü şakaklarınız ve saçınıza doğru kaldırarak daha dinç bir görünüm elde ediyoruz hem de profil resminizde alın burun dudak çene uyumunu yakalıyor, yanak çıkıklığınızı ve yanak altında kontur hattınızı belirginleştiriyoruz. İşte yüzünüze karşıdan baktığımızda sarkmamış, ince kırışıklıkları olmayan, çöküklükleri olmayan, dinamik ve kaliteli bu görünüme ulaştığımız işlemler toplamına ameliyatsız yüz germe, yandan baktığımızda gerekli girinti ve çıkıntılar sağlanmış, doğal haliyle kontürlü bu görüntüyü sağladığımız işlemlere ise ameliyatsız profiloplasti adını veriyoruz.

Tüm bu işlemleri yaparken yüzdeki altın oranları tabi ki önemsiyor ve sizi bu oranlara yaklaştırmaya çalışmıyoruz. Ancak her yüz altın oranda güzel değildir. Kişilerin doğuştan getirdikleri karakteristik özellikleri de onlara güzellik ve şahsına münhasırlık katar. Bu nedenle birinci önceliğimiz her zaman size yakışanı oluşturmak ve sizin en dinamik halinizi korumaktır.

Tüm bu uygulamalar, uygulanan ürünler ve uygulama bölgelerine göre değişmekle birlikte ortalama 1 yıllık bir kalıcılık gösterir. Ancak her yıl uygulama için uğradığınızda bir yıl öncekinden çok daha iyi bir halinizle bizi ziyaret edersiniz. Çünkü doğru ürün ve işlemler sizi her zaman geriye doğru taşıyacaktır.

Yaptığımız tüm işlemler ameliyatlarla barışık işlemlerdir. Daha önceden yaptırılmış ameliyatlar yeni yaptıracağınız sıvı yüz germe işlemlerine engel değildir. Yaptırdığınız sıvı yüz germeler de daha sonra olmak istediğiniz ameliyatlara engel değildir.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için konuk olduğumuz Çağla ile Yeni Bir Gün programını izleyebilirsiniz.

INSTAGRAM TAKİP EDİN

Bizi Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

BİZ ARAYALIM

Bilgileri doldurun, biz sizi arayalım.